Dnešek.....

11. března 2010 v 20:25 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Write...
Ahojkyy dnešek uplně suprovej,no až na to že sme psali písemky tak snad mi dopadnou dobře xD. No ale to neřešim dneska sem myslela že mě odvezou do nemocnice s infarktem xD. Měli sme mít odpolko ale neměli sme,protože tam měli učitelé nákej sraz a já nwm co ještě xD. To bylo v poho ale co v pohodě nebylo je to že sme měli tělocvik spojenej s celou 9.třídou. No já myslela že mě trefí!! To sme ještě nikdy neměli takle tělocvik spojenej se 2 třídama. Tělocvik s klukama z devítky??! NIKDY!! Naštěstí kdo nechtěl cvičit nemusl..a díval se na film. Ty co cvičit chtěli cvičili! Víc jak polovina se dívala na film xD. No dobrýý no xD. Dívali sme se na Stmívání. No film nebyl ani u konce a my už uklízeli atd. Pak zazvonilo a huraa,konečně domůů xD.

Doma no to bylo taky teda něco xD. Udělala jsem si DÚ (i když se mi nechtělo,ale musela jsem) a pak sem šla na PC. Neuběhlo ani 5minut a byla tu kámoška. Nojo jenže jak jsem chtěla jít otevříít. Nešlo to protože mě zamkli!! xD Tss!! No tak nic no...otevřu okno a vše jí řeknu. Ona samozdřejmě uplnej výtlem! No tak já v okně mrznu ona mrla zase venku xD. Půl hodiny sme tam mrzli!! Pak přijela moje mamka z práce,jako na zavolanou xD. Už sme byly vážně promrzlí na kost!! Já nemohla vůůbec hnout prsty xD kámoška na tom byla hůř. Nakonec se mi jí podařilo dovnitř dostat xD. Ihned jsme šli k topení. Mě stačila chvilka xD. Ona tam byla ještě aspon 10 minut. Pak sme spolu byly na PC takové výtlemy xD. No asik hodku sme tam byly ale už nás to nebavilo tak sme dostali šílenej nápad xD. Vzali sme foták a začli sme se fotit. No jeejej toto dopadlo fotky uplně rozmazanéé! Ale za chvíli sme to uměli dobřee xD.
Udělali sme jich docela dost,ale ani to nás nebavilo dlouho xD. Tak jsme si povídali..no o čem asi, No jasně že o klucíích xD. Spoooustu sme si toho o nich řekli (ale než bych vám to tu dovypráěla co sme si všecko řekli uběhl by 1rok xD). Kráásně sme si popovídali..pak zavolala její mamka at jde ihned domů xD. Tak jsem jí šla aspon vyprovodit. Přišla sem zpátky dom a zase sem se nudila xD. Naštěstí mě mamka pustila na PC tak jsem do PC dala ty fotky z fotáku. Takováá doba než jsem našla ten blbej kabel!! No jen je upravíím a zítra je dám na FB (a určo i sem).No je jich docela dost.No prostě dnešek radči NO COMENT xD. No jáá už jdu musim si připravit do školy atd. Tak snad zíítřek bude lepšíí než tento ( i když dnešek fakt neměl chybu!!) xD. Tak se mějte pp.


A ještě něco pro SBéčka:
Bože já se z toho blog.cz zbláznim!! Včera mi nešli psát komenty a ani dneska nejdou!! No je to možný??! Sem na ně pěkně naštvaná!! Jestli to do zejtřka nepojede tak jak má tak jim tam ihned píšu!! ''Séégruško'' napíšeme jim tam spolu..tak jak sme se domlouvali.

Nojo ale tak co nadělám! Nic! bohužel!
Tak se mějte kráásně.
Snad zítra už to pude.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BarunQaaa Bellis Cullenová :D - SBčko <3 BarunQaaa Bellis Cullenová :D - SBčko <3 | Web | 11. března 2010 v 20:31 | Reagovat

Se mnou můžeš počítat, napíšeme jim!!

2 Verlka_y♥ur_l♥ve_Aff Verlka_y♥ur_l♥ve_Aff | Web | 12. března 2010 v 12:40 | Reagovat

no jo no mě to taky pořád blbne asi tam napíšu stebou protože tohle už je fakt moc :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama