BRAVO (German) - 21/07/10

24. července 2010 v 12:10 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Kellan Lutz
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Ahoj, Kellane, věděl jsi, že tvoje druhé jméno Lutz je německé?
Kellan:Jasně! To je proto, že jsem měl v Německu předky"
Opravdu?!
Kellan: Skvělé, ne? Jsem jakási německá Hollywood-Star (smích)! Narodil jsem se v USA - v Dickinsonu/ Severní Dakota. Ale moji prarodiče jsou z Mnichova. Takže proto jsem tady byl často jako dítě. Ale byl jsem pěkně malý a moc si toho nepamatuju.

Stále mluvíš Německy?
Kellan:Oh, promiňte, ale teď jsem všechno zapomněl. Každopádně jsem s Německem spojený!
To znamená, že se tady cítíš jako doma?
Kellan:Něco takového. Všechno se zdá povědomé. Cítím se tady bezpečně. Miluju Německo a má dlouhou historii! Šel jsem na nějaké prohlídky: Navštívil jsem část Berlínské Zdi, šel jsem do muzea míle a navštívil jsem hrad Sansoucci v Potsdamu. V této zemi mám o to velký zájem.
Ale ty žiješ v Hollywoodu - přes "Twilight" ses stal Světovou star! Změnilo to hodně tvůj život?
Kellan: Samozřejmě. Moje role jako Emmett mi otevřela hodně dveří! Ale nikdy jsem nechtěl slávu a peníze. Jen jsem si užíval zábavu hraní. Bylo pro mě velmi důležité zůstat nohama na zemi i přes to všechno. Je to stejné jako pro moje "Teilight" - costars.
Jakou máš náladu s upíry?
Kellan: Jsme jako rodina. Nikdo se přes tu slávu nezměnil. "Twilight" - kluci chodí do klubů společně nebo chodíme ven s holkama. A moji kamarádi Robert Pattinson a Jackson Rathbone často pořádají jam-sessions s jejich kytarami. Ale můj nejlepší kámoš je Ashley Greene.
Jak jste se spřátelili?
Kellan:Potkali jsme se šest let předtím, po tom, co jsem přestal se školou a chtěl se stát hercem. Ona měla stejný sen. Tohle nás dalo dohromady. A teď je to extrémně skvělé, protože to můžeme dělat společně!
Dáváte si vzájemně rady?
Kellan:Jistě - v každém ohledu! Jsem tady pro ni, jestli má nějaké potíže s kluky. A ona je tady pro mě, když jsem zamilovaný! Jsme jako sourozenci - neoddělitelní. Ashley a já jsme naladěni na stejnou vlnu.
Co společně děláte?
Kellan:Hrajeme noc co noc stolní hry, společné grilování a party s přátely, skvělé párty v bazénu u mě doma. Jsme opravdu zábavná-parta v Los Angeles! Jsem v bláznivém apartmanu se třemi kamarády (smích)….
Ale teď si budeš moct dovolit žít sám…
Kellan:Ale mám to rád jak to je. Moji spolubydlící jsou mí nejlepší kamarádi. Věřím v ně. Sledují dům, když jsem na cestách a samozřejmě se starají o mé psy, míšence "Kola" a štěně Chihuahua "Kevin".
Nechybí ti, když jsi pryč?
Kellan:Chybí! Neviděl jsem je asi měsíc a nemůžu se dočkat, až se s nimi pomazlím! Odpočívám s nimi v posteli nebo chodíme běhat přes Hollywood, je to pro mě to nejlepší na světě!
Zdroj:


Kopírujte s:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama