Dneska mám ''den Blbec''

24. července 2010 v 18:26 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Write...
Zdravím.
Dneska mám fakt ''den Blbec'' nic se mi nedaří a na co sáhnu,to zvorám. Každou chvíli vypínali elektriku a zrovna když jsem chtěla něco stahovat,nebo když jsem stahovala film. Vážně mě s tím už lezli krkem! Pak to bylo v poho raději jsem počkala 10 minut kdyby to náhodou zase vypli. Nic se nedělo,tak jsem stahování opět zapla. Samozdřejmě jsem musela stahovat od začátku. Radovala jsem se,když už tam bylo skoro 80%,ale asi jsem se radovat neměla protože to zase vypli :-/. Já jsem pěnila vzteky!! Pak,asi po půlhodině (možná víc) to zase zapli a od té doby je to v poho,tak uvidíme jestli to zas vypnou.
Taky jsem předělala rozcestníky,něco se chystám smazat,ale ještě to tam nechám dokud nenastavím novej design. Takkže prosím ignorujte,že je v rozcestníkách něco 2x. No jak jsem ty rozcestníky upravovala tak jsem omylem smazala rubriku s Herci(Actors) v The Vampire Diaries. Takže to budu muset nějak opravit,no prostě ''den blbec''. Taky jsem na tom designu dodělávala pár věcí. Uložila jsem ho,no ale co já blbka neudělala! Já jsem ho úplně celej smazala. Takže mám dvě možnosti. Buď udělat novej,a nebo mi ho pošle Brunqa. Protože já jí ho posílala na email,takže až příjde na ICQ tak jí poprosím aby mi ho poslala,jestli ho teda ještě vůbec má :D.
No a jsem i zároveň naštvaná,že mi nejdou stahovat písničky z youtube,stahuju je z jedné stránky ale asi tam mají nějakou poruchu nebo co. Tak jsem si stáhla dva programy,ale ani v jednom to nejde a já nevím proč! Štve mě to,protože ty písničky jsou docela starý a na netu nejsou nikde k nalezení. Ale je zajímavý,že z ULOZTO mi stahovat jde,ale z té stránky ne.
''Den Blbec'' se vším všudy.

PS: Taky jsem založila rubriku pro Návštěnost,takže se neděste,protože každou chvíli se tu objeví několik článků jen s návštěvností,kterou na emailu najdu. Hodně jsem jich smazala,takže tu budou jen ty co mám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama