Klíč do Duše - 1.kapitola

12. července 2010 v 19:32 | Simulka |  Klíč do Duše
Klíč do Duše
Ten den si pamatuju naprosto přesně.
Šla jsem za Mattem,ale neměla jsem,protože to co jsem viděla mi vyrazilo dech! Líbal se s tou,pro mě,odpornou Renatou. Jak mě uviděl začal mi vysvětlovat,že to není tak,jak to vypadá. Já jsem ho neposlouchala. Rychle jsem se rozeběhla,Matt běžel za mnou. Křičel,volal na mě ale já ho ignorovala. Najednou jsem za sebou uslyšela hluk. Troubící auto,výkřik a děsná rána. Hned jsem spěchala za svým Mattem a klekla si k němu. Než dorazila sanitka,zemřel.

Od té doby se všechno změnilo,já jsem se změnila. Už nechodím nikam na zábavu,jak jsem tenkrát chodila,nemám žádné kamarády,jsem úplně sama. Když mám nějaké problémy nemám nikoho,komu bych se svěřila. Nikoho,kdo by mě měl rád. Se vším se musím vypořádat sama. Jediné na kom mi opravdu záleží je moje mamka. Ona jediná mi pomáhá,ale se vším se jí svěřovat prostě nemůžu. I když mi pořád dokola říká,že jí můžu říct všechno. Já to vím,jen nechci,aby za mě všechno řešila. Některé věci si musím vyřešit sama. Mamka si myslí,že jsem se s Mattovou smrtí vyrovnala,ale pravda je taková,nevyrovnala. Kdybych mu věřila a věděla,že to Renata udělala naschvál,byl by tu se mnou. Můžu za to jen a jen já. Byla jsem vážně hloupá,a proto se od lidí držím co nejdál. Už jim nevěřím tak jako nevěří oni mě.
A právě teď je Pondělí - 7:00,čas jít do školy. Školu mám kousek,takže jsem tam byla za pár minut. Šla jsem na první hodinu - Přírodopis. Sedla jsem si na místo a připravila si učebnice. I když pochybuju,že je budeme potřebovat. Buď nám celou hodinu něco vysvětluje,a nebo se díváme na film. Zbývalo pár minut,než začne hodina. Dívala jsem se kolem sebe a říkala si,jestli jsou to opravdu mí bývalí kamarádi,s kterýma jsem chodila na různý akce. Lidi se změní a moji spolužáci se obzvlášť změnili,ale já se nezměním. Nechci být jako oni,chci být taková,jaká jsem. Být sama sebou,ale před nimi,před nimi to nějak nejde.
Do třídy vešla učitelka,všichni se postavili a hned po tom zazvonilo na hodinu. Učitelka vzala DVD,které s sebou přinesla a pustila nám ho. My jsme se otočili a sledovali nudný film. Jedno horší,než druhý. Na dveře někdo zaklepal a učitelka pozvala osobu dál. Mě jakoby zasáhl blesk,na chvíli jsem měla pocit,že nedýchám. Učitelka pokynula,aby se připojil k sledování filmu. Všechno bylo hned jasné,nový žák. Byla jsem zmatená tou podobou. Byl tak podobný Mattovi. Matt to být nemůže,ten je mrtvý. Po chvilce jsem si řekla,že teď se tím nebudu zabývat.
Ten den ve škole uběhl rychle. Řekla jsem si,že pudu na hřbitov. Je mi divně,když to slovo říkám,nebo slyším.
Sedla jsem si k Mattovýmu hrobu a začala jsem si s ním povídat. Byla jsem tam přes hodinu,ale domů se mi ještě nechtělo,tak jsem tam ještě zůstala. ''Promiň Matte za to,že jsem ti nevěřila. Doufám,že,tam kde jsi,jsi šťastný. Milovala jsem tě.Nikdy na tebe nezapomenu,slibuju''. Ani jsem se nenadála a už se mi po tvářích kutálely slzy,nešly zadržet,to všechno muselo ven. Pomalu jsem se zvedla a chtěla odejít,ale jako bych něco zaslechla. Otočila jsem se,ale nikdo tam nebyl. Když jsem chtěla vyrazit za mnou se někdo objevil.

….POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ….
Diskuze:
1.Líbil se vám díl ??
2.Budete to číst dál ??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 @Nikushka@ @Nikushka@ | Web | 12. července 2010 v 20:07 | Reagovat

hodnocení na blogu =)

2 MagicLilith MagicLilith | Web | 12. července 2010 v 21:35 | Reagovat

Jaaaaaaaaaaaaa CHCI dalši SIMI ja ta vazne upozornujem ze ked to bude tak kretke a tak maaalo tak dojdes k urazu je to parada !!!!

3 Tess your raven aff :o) Tess your raven aff :o) | Web | 15. července 2010 v 11:05 | Reagovat

je to zajímavý a tajemný :-D rozhodně pokračuj chci vědět jak to bude pokračovat :D  :D

4 Mei. Mei. | Web | 24. srpna 2010 v 1:18 | Reagovat

Simi.! Tak tohle je něco úžasného.!! Pokračuj a já jdu číst další kapitolu.!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama