Spraveno...noťas funguje...aneb,jsem pako!

26. července 2010 v 15:28 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Write...
Takže noťas už je v poho a Word už mi jde taky. Ani nevíte jak jsem šťastná. Taky to jsem ale pako!! Kdyby jste věděli :D. To se může stát jenom mě,no prostě pako jsem!!
Jdu psát 3.kapitolu povídky a až bude hotová,což nevím kdy bude...dnes opravdu ne,tak se tu objeví. Přemýšlím,že začnu psát ještě jednu povídku...hm...možná jo,možná ne uvidíme ;).

Od toho článku,co se tu ráno objevil,jsem skoušela všecko,co mě napadlo,noťas zase rozjet. Ani se nehnul. Ani nevíte jak jsem se naštvala,že mě nechce poslouchat :D. Lehla jsem do postele a asi hodinu spala jak zabitá. Pak se probudim a co nevidim! Noťas je zapnutej. Pak mi to všecko došlo. Ještě teď si ťukám na čelo,že jsem prostě debil :D.


Já si včera večer totiž nastavila na dnešní ráno Avast,aby mi ''prokoukl'' noťas jestli v sobě nemá nějak vir nebo něco. Ráno to teda zapnu...kontrola se hned spustila. Věděla jsem,že toto bude na dlouho. Tak jsem se šla dívat na film. Když skončil přišla jsem a obrazovka černá...s noťasem se,ať dělám co dělám, nic neděje. Inu co nadělám. Zapla jsem PC rodičů a napsala jsem článek...to už víte.
No a jak jsem se už zmiňovala pak jsem si šla lehnout. Probudim se a noťas je v klídku zapnutej. Tak už vám to taky došlo? :D Já si to uvědomila až na poslední chvíli :D. Prostě jak říkám...jsem debil :D. Můj táta mi říká,že jsem blázen...ode dneška vím že měl pravdu :D. Já to přiznám,nevadí mi to a je mi jedno co si o mě ostatní myslí :D.

Ještě než pudu psát povídku,přidám nějaký ten článek ;),aby tu bylo takové mrtvo.
A k večeru oběhnu affíčka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama