Srpen 2010

Nápad-časopis blogu

31. srpna 2010 v 15:48 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Write...
Napadlo mě,co kdybych zde zavedla časopis?
Časopis by nesl název ''Alert'' vycházel by jednou měsíčně.

Bylo by tam např:
Dotazník - položíte mi nějakou otázku a já vám odpovím
Info o celebritách - vybrala bych 2-3 různé celebrity (ať už zpěváka/zpěvačku,herce z TVD a jiných seriálů a filmů!)
Filmy - dávala bych vám typ na nějaký film,který jsem třeba posledně viděla a popsala bych vám ho
Něco ze světa Twilight Sagy a TVD
Názory - napsala bych vám názor na nějaké téma,co si o tom myslím a pod.

Tohle všecko v tom budete moct najít. Bude to spíš časopis hlavně o Twilight a TVD,ale aby to nebylo jen o tom,tak tam bude i něco jiného (viz. napsáno o pár řádků výš)
Nemusím ho zavádět je to jen na vás jestli by jste ho tu chtěli a jestli by jste ho četli....hlasujte v anketě,nebo napište do komentářů váš názor.


David Anders Dishes on Uncle John with TV Fanatic

31. srpna 2010 v 15:21 | Simone Blancpire Vampirajdová |  News/Interesting
David Anders hraje strýce Johna a udělal rozhovor s TV Fanatic, co   má v druhé sezóně The Vampire Diaries v zásobě pro obyvatele Mystic Falls.

Na co se můžeme těšit tuto sezónu?
Je tu velký vlkodlak děj vaření nahoru. Pokud jde o mě, Eleniny procházky po Katherine, uřízlé prsty, bodá mě a má velké rozhodnutí to učinit. Je tu spousta Katherine a Eleny. Nina proto má hodně práce.

Proč John zabil Annu?
Ve skutečnosti proto, že je upír. Viděl, že by mohla proměnit mého synovce v upíra. Nemyslím si, že by to John schválil. John má Jeremyho jako jedinou mužskou postavu v jeho životě, a tak s ním zachází jako otec se synem. 

Najdou Strýc John a Elena způsob, jak spolu vycházet?
Pro Elenu je to nesmírně obtížné najít ve mě něco dobrého. Já v Mystic Falls nejsem tak rád. [smích].

Celebrate the day of Forks in Stephenie Meyer 2010

31. srpna 2010 v 13:45 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Twilight

Každý rok pořádá město Forks ve Washingtnu den Stephenie Meyerové. Tento den se slaví od roku 2008 kdy bylo ve forks Stmívání natáčeno. Už se bude konat 3. ročník tohoto svátku. Tento den se slaví 13. září také jako svátek Belly Swanové. Letošní rok se bude svátek slavit až o víkendu, protože 13. září vychází přesně na pondělí. Do Forks se tudíž pohrne spousta turistů. Informátoři varují, že hotel je nutné si objednat co nejdříve, než bude plno (pro nás lidičky z čech to neplatí).  Občané město připravují na zábavu a slavnostní oslavu tohoto, pro Forks významného dne.  O víkendu zažijí občané a fanoušci sérii programů věnovaných knižní a tak i filmové sérii Twilight.  Obchod s produkty twilight bude mít otevřeno skoro nepřetržitě a také bude pořádat nějakou akci kterou přilákají fanoušky.

Kristen Stewart: ''Vedle Roba jsem někdo jiný!''

31. srpna 2010 v 13:35 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Kristen Stewart
STARS: Kristen Stewart:

Dvě největší hvězdy ságy Twilight spolu chodí už bezmála dva roky. Teprve teď nás ale nechali alespoň trochu nahlédnout do svého, jindy tak utajovaného, soukromí...
Zamračenou a vážnou! Takovou známe Kristen z fotek slídivých paparazzi! V poslední době je ale všechno jinak. "Ledová královna" Kris se na většině snímků usmívá. Důvod je jasný: "Může za to Robert," přiznává herečka.

"Kdykoliv je vedle mne, cítím se v bezpečí a mám chuť se smát. Jsem zkrátka úplně jiná, než když jsem sama a mám pocit, že se neustále musím před někým schovávat a bránit," svěřila se filmová Bella.

Právě teď Kris natáčí v kanadském Montrealu nový film. "Kristen je skvělá herečka. Dokud tu však byla sama, uzavřela se do sebe pokaždé, když se přestalo filmovat," říká jeden z kameramanů a pokračuje: "Ve chvíli, kdy za ní přiletěl její přítel, je samý vtip a dokonce si chce i povídat."

Ve vztahu Twilight stars ale rozhodně není všechno růžové! Zatímco Kristen se chce odstěhovat do Londýna nebo zůstat v Los Angeles, Rob prohlašuje: "Chci žít v New Yorku!"

Jak to dopadne? "Nemám tušení, zatím se o tom neustále dohadujeme," prozradila Kristen a Robert s úsměvem dodal: "Toužím po NY, ale obávám se, že bez Kristen nemohu žít. Takže je vám asi jasné, kde budeme bydlet...!" :-)

Robert Pattinson - Nejvíc sexy!

31. srpna 2010 v 13:34 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Robert Pattinson
STARS: Robert Pattinson - Nejvíc sexy! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Filmový Edward Cullen je v čele seznamu Top 10 nejvíc sexy mužů planety!
Podle magazínu Glamour, který každoročně vyhlašuje soutěž o 50 nejvíc sexy chlápků na světě, je tím nejpřitažlivějším Robert Pattinson (24)!

Hned na druhé pozici se umístil Robův herecký kolega Taylor Lautner, na čtvrtém pak Xavier Samuel a na pátém Kellan Lutz.

Twilight stars tak spolu Ianem Somerhalderem (Upíří deníky) strčili do kapsy osvědčené Hollywoodské krasavce, jako je například Johny Depp (šestý).

"Ženám se líbí upíři, protože jsou odvážní, silní a mužní. Jsou tak trochu zlí, ale přitom vždycky vědí, co dělat. A právě to je sexy," vysvětluje šéfredaktorka časopisu Glamour důvod, proč prvních pět míst obsadili stars snímků o upírech.

Fotbalista David Beckham, který byl loni čtvrtý, letos propadl na 21. místo, Brad Pitt skončil 33 (loni pátý) a několikanásobný vítěz George Clooney propadl až na 35. místo! Ještě hůř jsou na tom herci Jude Law a Leonardo DiCaprio, kteří se do Top 50 nedostali vůbec.

Glamour Top 10 nejvíc sexy mužů:

1. Robert Pattinson
2. Taylor Lautner
3. Ian Somerhalder

4. Xavier Samuel
5. Kellan Lutz
6. Johnny Deep
7. Justin Bieber
8. Gerard Butler
9. Hayden Christensen
10. Channing Tatum

Kellan Lutz yesterday at LAX

31. srpna 2010 v 13:32 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Kellan Lutz
nullnull

Video: Peter on the Emmy Awards

31. srpna 2010 v 13:30 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Peter Facinelli

New Stills from ''Welcome to the Rileys''

31. srpna 2010 v 13:28 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Kristen Stewart
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Konec prázdnin-začíná škola

31. srpna 2010 v 13:11 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Write...
Zdarec.
Dnes je 31.srpna - poslední den dvouměsíčních prázdnin. Od zítřka opět vstávat v šest hodin ráno. Nevstanu ani v osum natož v šest. I přesto,že je poslední den prázdnin s zítra začíná škola,mám nepopsatelně skvělou náladu. Čím to asi bude? Že bych se snad do té noční můry těšila? Možné to je. Ne! já se tam těším jen na pár lidínení jich moc,s kterými jsem se začala bavit až teďka o prázdninách ... teda spíš oni se začali bavit se mnou. Nevím jestli k nám do třídy má přijít někdo nový,ale zato vím,že tam mají přijít nějaké dvě nové učitelky. Na angličtinu-no to se fakt těšim!! a jelikož jedna učitelka,která nás učila matematiku,fyziku a chemii odešla do důchodu bude nás učit další nějaká nová učitelka. Úplně se děsím jaký budou. Fyzika-to bude horror vůbec mě nebaví a nemám na ní mozek :D

Včera jsem byla za kamarádkou Nikčou v Opatovicích zase jsme si hezky popovídali. V neděli za ní opět jedu. Taky se mě ptala jestli už vím na jakou SŠ chci jít. Ještě vůbec nevím na jakou pudu. Jako malá jsem chtěla být Módní návrhářkou-založit si na to nějakou firmu a navrhovat šaty tam spolu s mojí kamarádkou,která už se mnou do školy nechodí. Možná,že se jím chci stát i teď.

Pamatujete si ještě,jak jsem vám tu psala o té nové povídce,kterou začnu psát až dokončím ''Klíč do Duše''? Určitě si na to někteří z vás pamatují. Původně jsem měla naplánováno ''Klíč do Duše'' stihnout dopsat do konce prázdnin,jenže to nějak nevyšlo. Rozhodla jsem se teda,že ji už začnu pomalu psát. Kdy tu bude první kapitola nevím,pokusím se ji napsat,co nejdřív.
A ještě něco....až ''Klíč do Duše'' skončí rozjedu novou povídku s názvem ''Beznadějná Dokonalost'' u které právě teď píšu děj,takže by tu stějně tak jako tak byly dvě povídky.Klíč do Duše - 4.kapitola

30. srpna 2010 v 19:28 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Klíč do Duše
Pomalu jsem otvírala oči. Viděla jsem rozmazaně. Jediné,co jsem poznala byla mamka sedící vedle mé nemocniční posteli. Nikdo jiný v místnosti nebyl. Na všecko jsem si pamatovala. Šla jsem ho hledat - Matta. Jakmile jsem ho našla…vyšel zpoza stromů a zakousl se mi do krku. Chtěla jsem se posadit,ale zatočila se mi hlava a začla mi přímo třeštit jak kdybych byla po nějakým mejdanu. Jakmile jsem zaskučela bolestí hned se mamka probudila. ''Jak se cítíš?''
''Divně,jako by mi někdo něco vzal''.
''Neměla jsi za ním chodit Nikol říkala jsem ti,že je schopný všeho''  
chytila jsem jí za ruku ''Já vím,ale doufala jsem,že to takhle nedopadne. Myslela jsem si,že je jiný. Není to tvoje vina. Můžu si za to sama''. Usmála se,pohladila mě po tváři a nakonec mě políbila na čelo. Hodiny ukázaly šestou hodinu večerní. Což znamenalo,že mamčina návštěva se chýlí ke konci. ''Tak já jdu zlatíčko moje.Odpočívej,příjdu zase zítra,pá''    ''Pá,mami''. Ocitla jsem se sama. Všude ticho,přes dveře bylo slyšet jen klapání bot personálu. Hodiny se vlekly strašně pomalu. Jakoby se zastavil čas,každá minuta mi připadala jako hodina. Vzala jsem ležící ovladač na stolku do ruky a zmáčkla tlačítko PLAY.

Poslední kapka

30. srpna 2010 v 17:46 | Mei |  Waste
Jedna moje kamarádka Mei mě poprosila,abych na můj blog dala jednu její povídku :)
Tak jsem jí tedy vyhověla,protože píše úžasné povídky,jsou lepší než ty moje :))
Čtěte v celém článku!

Robert Pattinson Outtake Photoshoot 2008

30. srpna 2010 v 17:38 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Robert Pattinson
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Nina Dobrev - 62nd Primetime Emmy Awards 8-29-2010

30. srpna 2010 v 16:50 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Nina Dobrev
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Breaking Dawn je druhou nejoblíbenější knížkou

30. srpna 2010 v 16:48 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Breaking Dawn
1. Paper Towns by John Green (Penguin/Dutton)
2. Breaking Dawn by Stephenie Meyer (Little, Brown Books for Young Readers)
3. The Hunger Games by Suzanne Collins (Scholastic)
4. City of Ashes by Cassandra Clare (Simon & Schuster/Margaret K. McElderry)
5. Identical by Ellen Hopkins (Simon & Schuster/Margaret K. McElderry)
6. The Graveyard Book by Neil Gaiman (HarperCollins)
7. Wake by Lisa McMann (Simon & Schuster/Simon Pulse)
8. Untamed by P.C. and Kristin Cast (St. Martin's Griffin)
9. The Disreputable History of Frankie Landau-Banks by E. Lockhart (Disney-Hyperion)
10. Graceling by Kristin Cashore (Harcourt/Houghton Mifflin Harcourt)

Photoshoot 1.6

30. srpna 2010 v 16:46 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Nina Dobrev
imagebam.com imagebam.com.imagebam.com

Emmy 2010 - Nina Dobrev

30. srpna 2010 v 16:29 | Simone Blancpire Vampirajdová |  Nina Dobrev