Write...

Návrh pro vás...

23. prosince 2010 v 16:56 | Simone Blancpire Vampirajdová
Zdravím.
Nechci aby tenhle blog skončil úplně,nbo aby mi ho zrušili. Takže mě napadlo,že bych tento blog někomu předala. Nevím jestli se někdo takový najde,ale skusit to můžu :)
Kdo by měl zájem si tento blog vzít stačí když mi pod tento článku napíše komentář.
Dělala bych Vám designy a vše co by jste chtěli z grafiky (pokud by jste chtěli).

Podmínka:
-museli by jste tu nechat všechny články,které tu ode mě jsou
-ten kdo chce tento blog jen proto aby ho zničil,ani se nezapisujte!
________________________________
Kdo tento blog chce vlastnit vyplní:
-nějaký kontakt (email,nebo ICQ - pošli ti heslo na blog)
-máš zkušenosti s blogem?
-věk
____________________________
Můžete tu změnit co chcete,aby se vám to líbilo.
To je vše co jsem Vám chtěla sdělit.
Veslé Vánoce a šťastný Nový rok :)

Rozhodnutí...

10. října 2010 v 20:19 | Simone Blancpire Vampirajdová
Zdravím všechny :)
Rozhodla jsem se jestli tu udělám rekonstrukci,založím úplně nový blog,
nebo jestli skončím úplně.
............Chvíle napětí.............


S blogováním nekončím,ale ani na tomto blogu dál nezůszanu. Přesouvám se na jiný blog,který jsem založila včera. Ještě to tam není komplet dodělaný,snad to brzo dokončím,zbývá mi si vytvořit klikačku,fanclub,doplnit shooty herců a jednotlivé díly online a download :D
Adresa nového blogu je:

TVD-SERIES.BLOG.CZ


Beru si s sebou jen osm affíček a to:
•Elushka&Elbee
•Damie&Katie
•Tinka
•Deedou
•ßarunQa ßellis RobPaul Upírová :D
•Zafira
•Wiwi
•Verush@

Ostatní affíčka si mažu úplně a ty,které si beru s sebou,prosím,aby si přepsali adresu blogu...přezdívku mám stejnou.
Moc vám všem děkuju,že jste sem chodili a podporovali mě i blog. Děkuju za to překrásné číslo 11 322 návštěv :)) Bude mi moc chybět,ale ještě víc mi bude chybět tento blog. Nikdy dřív jsem nepomyslela na to,že bych skončila na blogu do kterého jsem vložila svou energii a duši. Čas jde ale dál a my s ním. Nikdo nemůžeme zůstat navždycky na jednom místě ať chceme,nebo ne.
Nebudu to prodlužovat,loučím se s vámi...setkáme se na mém novém blogu.

Rekonstrukce blogu-založit nový blog?

9. října 2010 v 9:15 | Simone Blancpire Vampirajdová
Zdravím.
Dlouho jsem přemýšlela jestli mám udělat rekonstrukci,nebo ne.
Taky jsem přemýšlela,že na tomhle blogu bych skončila a založila nový. No ale nevím myslim,že by bylo lepší založit nový blog. Tenhle blogu už je takovej už ''opotřebovanej'' :D Affíčka bych si vzala samozdřejmě sebou (jen některý :D)
Takže po dobu než se rozhodnu bude pozastaveno. Pak buď odstartuje rekonstrukce blogu pouze na jedno téma a to TVD,nebo založím nový blog a dám vám sem odkaz :D
Zatim se mějte ahoj.

Našvaná + zase pozastavuju

7. října 2010 v 15:28 | Simone Blancpire Vampirajdová
Ahojky
po několika málo dnech mám konečně chvíli čas napsat něco na blog. V posledních dnech tu nic moc nepřibylo. Prostě nebyl čas...spousta písemek a jiných školních povinností (jak ohraná písnička že?).
Z názvu jste poznali,že opět pozastavuju blog. Ne že by mě nebavil,tak to vůbec není. Mě blog hrozně moc baví,ale čas na to není :(( Takže affíčka budu obíhat stejně (doufám :D) ale na blog žádný články nepřibydou (asi :D). Chystám nový design (zase :D) ale není hotový...musím najít obrázky,určit barvy atd.

No nepozastavuju jen kvůli tomu,že mě škola časově vymáhá. Těch důvodů je spousta,ale jeden z nich je ten hlavní,který mě nutí toto všecko psát. Přišla jsem o kamarády,nebo spíš oni to moji kamarádi ani nebyly měli mě jen k tomu když něco potřebovali. Něco jako poskok?! Jo asi tak nějak to bude,ale to já si líbit teda nenechám!! Poskoka si ze mě nikdo dělat nebude!! Ale vážně jsem tak naivně doufala a věřila v ně,že to jsou moji opravdový kamarádi,že tenhle rok bude lepší než ty předchodí dva roky?! Jsem vážně úplně blbá....a oni sou ubohý,jak ubohý šířit o někom něco co není pravda! Proč mají takovou potřebu si vymějšlet různý lži?! No jasně! Chtěj vypadat zajímavější a vůbec jim nevadí,že tim můžou někomu ublížit,ponížit ho a udělat z něho něco co není! Přesně tohle je můj případ! Teď se se mnou nikdo nebaví a myslí si o mě něco,co jsem vůbec neudělala a co vůbec nejsem!! A to - bonzák!! Nejsem žádnej bonzák! Když mi někdo řekne nějaký tajemství já nemám takovou potřebu jít a všude to vyžvanit! Taková já nejsem! Umim držet tajemství za zuby! A co oni?! Celý to překroutěj na úplně nesmyslnou lež a pomluvy!
Nic o tom nevěděj!! No ale s tim nic asi nenadělám,když mi nevěřej a nechtěj se mnou mluvit :( Jen jedna osoba mi věří a mluví se mnou a já jí za to moc děkuju :)) Můžu jí říct o všech problémech se kterýma se nemůžu svěřit ani vlastní mámě.

Takže já jdu a tenhle článek číst nemusíte,páá.

Ohledně blogu...

23. září 2010 v 19:43 | Simone Blancpire Vampirajdová
Ahojky všichni.
Určitě jste si všimly mojí neaktivity na blogu. Chtěla jsem předělat seznam affs. Říkala jsem,že po kontrole,která ještě stále trvá (zapsat se můžete zde),že to předělám. Ale vyskytli se jisté problémy. Znáte to škola a tak podobně,ale k tomu všemu se přidali i problémy osobní se kterými se pořád srovnávám a nějaký čas mi to taky bude trvat než se s tím srovnám. Ráda bych se vám tu svěřila,ale je to ještě moc čerstvý a nechce se mi o tom mluvit :(
Tím vám ale neříkám,ani nenaznačuju,že na blogu končím. Jen mi dejte čas a já se blogu,snad brzo,budu opět věnovat :))

Já vim jsem s tím už trapná,že furt píšu o tom,že nemám čas na blog kvůli škole apod.
Pokusim se o víkendu alespoň na chvíli k tomu noťasu sednout,přihlásit se na blog a přidat články. Měla jsem to v plánu už dneska. Ale dneska prostě se mi boří svět pod rukama. Ze všech stran se na mě valí tuny tajemství,který jsem vůbec nevěděla a je pro mě dost těžký se s nimi srovnat,když vám dojde,že jistý člověk před váma neustále něco tají a vlastně vám i lhal celých 15 let! Prostě mě to tajemství tak zasáhlo,že nejsem schopná nic dělat a normálně přemýšlet. Pozastavovat nebudu,to ne....snad to do příštího týdne (odhaduju) 'zpracuju'.

Mějte se hezky.

Novinky...

18. září 2010 v 19:25 | Simone Blancpire Vampirajdová
Ahojky všichni.
Před chvílí jsem dodělala popisky do menu k novému deisgnu.
S novým designem přibyde pár nových věcí. Je to snad úplně na každém blogu a já se rozhodla,že to tu taky zavedu. Jen uvidíte sami. Chtěla bych ho nastavit,ale tenhle,co tu je se mi ještě líbí,ale zase na druhou stranu je tu už docela dlouho a myslím si,že by to už chtělo změnu :)) Co myslíte vy? Mám nastavit nový design,nebo tu mám ještě nějakou chvíli nechat tenhle??
Taky jsem se dneska něco dozvěděla. Moje starší sestra (19 let) příští rok,nevím kdy,se chce vdávat. Super bude svatba,hostina....miluju svatby :)) Hostina bude,jak jinak,tady u nás. Už si i plánujou mimčo,ale to až po svatbě. No nazdar :D bude ze mě tetička. Nejsem na tetičku ještě mladá?! :D Vždyť mi je tepr 15! Sakra :D Ale zase jsem i ráda :))

Zase na mě leze nemoc...

16. září 2010 v 15:40 | Simone Blancpire Vampirajdová
Ahoj všichni :)
Není mi moc do 'zpěvu'. Bolí mě v krku a bolí mě hlava,tudiž zítra zůstávám doma. Dnešek ve škole-myslela jsem,že to snad ani nepřežiju. Bylo mi špatně,ale domů jsem jet nechtěla přece jen dvě hodiny zbývali do konce školy. Vydžela jsem to tam a teď jsem doma.
Mamka mi konečně,přes velké přemlouvání,koupila NEZKROTNOU (4.díl Školy Noci) takže si zalezu do postele a budu číst. Ale nejdřív oběhnu affíčka a oznámim jim,že mám pozastaveno.

A ještě jednou vám sem dávám avatary,které jsem udělala do VGS,do které jsem se přihlásila.
Tady jsou:

Můj dnešní den + Avatar do VGS

15. září 2010 v 16:47 | Simone Blancpire Vampirajdová
Ahojky :)
Jak se máte??
Já se mám skvěle :) dnešek je fakt povedenej...až na to počasí...zase prší :D
Den ve škole byl taky suprovej :) Dostala jsem sedm 1 (dvě z výchovy ke zdraví,jednu z matematiky,hudební výchovy a tři z češtiny :)) a jednu 2 (ze zeměpisu). Dneska jsme psali jen jednu písemku z češtiny-literatury jinak žádnou.
Taky nám už došel katalog na trička. Jako každá devítka si vždycky vybere barvu trička a potisky na zadní a přední stranu. No dohadovali jsme se jak blbci :// No,ale co každýmu se líbí něco jinýho. U nás je normální,že se na ničem nedokážem dohodnout :D Snad se nějak dohodnem-i když pochybuju.

Jinak,před několika dny jsem se přihlásila do VGS a už máme první úkol. Udělat avatary (maximální počet je šest-já udělala tři) a takle to dopadlo:
http://simulenky-blogisek.blog.cz
http://simulenky-blogisek.blog.cz
http://simulenky-blogisek.blog.cz
Ten druhý se mi moc nelíbí,ale není úplně nejhorší.
No a já si jdu udělat úkoly :).
PS: z minulého článku jste snad pochopili,že je pozastaveno (zase) Nevím kdy se vrátím,snad brzo-už se mi po blogu začíná stýskat...no ale at to nezakřiknu-mlčim :D

Blog mě nebaví....mám skončit??

13. září 2010 v 19:12 | Simone Blancpire Vampirajdová
Zdravím.
Tak se vám opět hlásím. Je mi trapný,to co vám teďka řeknu,ale lhát vám zase nechci.
Blog mě už vůbec nebaví,radost a chuť přidat nějaké články ... prostě to všecko zmizelo. Nedokážu vylíčit pravou příčinu toho všeho,ale pravda je právě taková.
Tento blog hodně upadl. Hlavně od té doby,co začla škola. Každý den píšeme písemky a dostáváme úkoly. Twilight saga a TVD mě stále baví,ale jen jako film x seriál. Informace se mi o nich shánět vůbec nechce. Jediné co mě jakžtakž ještě baví je grafika,ale blog mě už zcela úplně omrzel.
Měla jsem s tímto blogem spoustu plánů (nový design,časopis,nové povídky atd.),ale na to připravování,psaní povídek a obíhání affíček není čas. Stejně tak jako na celkový blog.
Když nastane víkend,tak si možná teď myslíte,že o víkendu je času dost a na blog je čas taky,ale mýlíte se. Já si jen udělám úkoly,zopakuju látku a jdu ven kde jsem prakticky do 6-7 hodin večer a v 8 se zase jdu dívat na nějakej film (pokud dávaj nějakej zajímavej). Ta hodina na noťasu abych se podívala na facebook,lide,email a došla na icq mi stačí. Poslední dobou mám i pomalejší internet,což mě vytáčí! Na blog bych něco přidala,ale než se někam dostanu tak je to věčnost.
Máte anketu,kde můžete - nemusíte hlasovat jestli mám skončit,nebo mám najít jiné řešení.
Jen vám povídám,kdybych se rozhodla zůstat spoustu věcí by se změnilo. Nic by nebylo jako dřív.
Ale jestli bych se rozhodla skončit,tak blog bych rozhodně nerušila. Přece jen jsem si s ním dala práci a byla by ho škoda. Jsem ráda za to,že je tam kde právě je :)) a za to vám  moc děkuju :)) Blog bych kdyžtak předala někomu jinému - pokud by se někdo takový našel - pochybuju,ale skusit se má všecko.


Ještě jsem vám chtěla hrozně moc poděkovat za krásnou návštěvnost,která dosáhla již 10 000 ♥ děkuju,vážně vám moc moc děkuju :)) Myslela jsem,že tohodle krásného čísla se nikdy nedočkám :))

Omluva...

8. září 2010 v 14:50 | Simone Blancpire Vampirajdová
Zdravím.
Chci se vám hrozně moc omluvit,ale hlavně affíčkům,že jsem tu poslední dva dny nebyla ani vás neoběhla. Já vůbec nic nestíhám. Škola mi končí v 14:15. Domů se dostanu kolem 15:00 a to si musim hned udělat DÚ,potom umýt nádobí. Pak jsem chvíli na noťasu,ale fakt jen chvíli,protože pak za mnou vždycky příjde kámoška a jdeme ven. Venku jsem tak 2-3 hodiny no a jak se vrátím,tak příprava do školy....na hodinu...někdy i míň na noťas (facebook,icq,email) a na blog jaksi ten čas nezbývá. Dnes se pokusim něco málo přidat a fakt se moc omlouvám. Ale s něčím takovým jsem i počítala,že na blog čas nebude :((  a to jsem teprve v 9.třídě. Až začneme psát i písemky tak to bude teprve něco!! Přijít domů a učit se,učit se,učit se ://

Rozdávání učebnic+rozvrh - příšerný!

2. září 2010 v 13:38 | Simone Blancpire Vampirajdová
Ahojky.
Dneska jsme si ve škole rozdávali učebnice. No dobrý málem jsem ani tu tašku neunesla jak byla těžká...takových 20 očebnic!! No děsný! Taky jsme už dostali žákovský...nee já ji nechcii :D
Zítra se ještě nebudeme stěhovat ze třídy do třídy...budeme celý den ve své jako dnes. První dvě hodiny se zítra ještě učit nebudem,ale na ty tři poslední už se učit budeme. Taky jsme si dneska rozdali rozvrh hodin. Jéžišmarjáá! Takovej příšernej snad nikdo nemá!!

IX.třída
Pondělí - matematika,český jazyk,chemie,anglický jazyk,výtvarná výchova
Úterý - matematika,anglický jazyk,fyzika,přírodopis,tělocvik-dívky,tělocvik-chlapci,dějepis,volitebný předmět
Středa - hudebka,zeměpis,matematika,chemie,výchova ke zdraví,volno,český jazyk,občanská výchova
Čtvrtek - dějepis,český jazyk,matematika,anglický jazyk,tělocvik-dívky,tělocvik-chlapci,přírodopis,volitebný předmět
Pátek - matematika,český jazyk,zeměpis,pracovní činnosti,fyzika

Podle mě je středa asi tak nejlepší. No ale stejně příšernost!
No a já jdu rýsovat okraje do sešitů...máme to za DÚ :( :D

Nápad-časopis blogu

31. srpna 2010 v 15:48 | Simone Blancpire Vampirajdová
Napadlo mě,co kdybych zde zavedla časopis?
Časopis by nesl název ''Alert'' vycházel by jednou měsíčně.

Bylo by tam např:
Dotazník - položíte mi nějakou otázku a já vám odpovím
Info o celebritách - vybrala bych 2-3 různé celebrity (ať už zpěváka/zpěvačku,herce z TVD a jiných seriálů a filmů!)
Filmy - dávala bych vám typ na nějaký film,který jsem třeba posledně viděla a popsala bych vám ho
Něco ze světa Twilight Sagy a TVD
Názory - napsala bych vám názor na nějaké téma,co si o tom myslím a pod.

Tohle všecko v tom budete moct najít. Bude to spíš časopis hlavně o Twilight a TVD,ale aby to nebylo jen o tom,tak tam bude i něco jiného (viz. napsáno o pár řádků výš)
Nemusím ho zavádět je to jen na vás jestli by jste ho tu chtěli a jestli by jste ho četli....hlasujte v anketě,nebo napište do komentářů váš názor.

Konec prázdnin-začíná škola

31. srpna 2010 v 13:11 | Simone Blancpire Vampirajdová
Zdarec.
Dnes je 31.srpna - poslední den dvouměsíčních prázdnin. Od zítřka opět vstávat v šest hodin ráno. Nevstanu ani v osum natož v šest. I přesto,že je poslední den prázdnin s zítra začíná škola,mám nepopsatelně skvělou náladu. Čím to asi bude? Že bych se snad do té noční můry těšila? Možné to je. Ne! já se tam těším jen na pár lidínení jich moc,s kterými jsem se začala bavit až teďka o prázdninách ... teda spíš oni se začali bavit se mnou. Nevím jestli k nám do třídy má přijít někdo nový,ale zato vím,že tam mají přijít nějaké dvě nové učitelky. Na angličtinu-no to se fakt těšim!! a jelikož jedna učitelka,která nás učila matematiku,fyziku a chemii odešla do důchodu bude nás učit další nějaká nová učitelka. Úplně se děsím jaký budou. Fyzika-to bude horror vůbec mě nebaví a nemám na ní mozek :D

Včera jsem byla za kamarádkou Nikčou v Opatovicích zase jsme si hezky popovídali. V neděli za ní opět jedu. Taky se mě ptala jestli už vím na jakou SŠ chci jít. Ještě vůbec nevím na jakou pudu. Jako malá jsem chtěla být Módní návrhářkou-založit si na to nějakou firmu a navrhovat šaty tam spolu s mojí kamarádkou,která už se mnou do školy nechodí. Možná,že se jím chci stát i teď.

Pamatujete si ještě,jak jsem vám tu psala o té nové povídce,kterou začnu psát až dokončím ''Klíč do Duše''? Určitě si na to někteří z vás pamatují. Původně jsem měla naplánováno ''Klíč do Duše'' stihnout dopsat do konce prázdnin,jenže to nějak nevyšlo. Rozhodla jsem se teda,že ji už začnu pomalu psát. Kdy tu bude první kapitola nevím,pokusím se ji napsat,co nejdřív.
A ještě něco....až ''Klíč do Duše'' skončí rozjedu novou povídku s názvem ''Beznadějná Dokonalost'' u které právě teď píšu děj,takže by tu stějně tak jako tak byly dvě povídky.


Vracím se :)

28. srpna 2010 v 10:00 | Simone Blancpire Vampirajdová
Rozhodla jsem se,že pozastavení zrušim dřív. Jelikož k babičce pojedu až po obědě,oběhnu affíčka až tenhle článek dopíšu :) Jsem ráda,že jste sem chodili i když bylo pozastaveno :) Mám 9412 celkem a to jen díky vám.
Taky brzo bude zase kontrola affíček,protože jich pár buď skončilo nebo přestoupilo na jiný blog. Tak abych v tom měla pořádek.
Včera jsem se hodinu a půl dělala s příštím designem blogu. Já vim jsem hrozná,ale mě to baví. Neukážu vám ho :D jediný co vám řeknu je,že design je s The Vampire Diaries.
Nebudu se tu zase dlouze rozepisovat...jen vás chci ještě poprosit aby jste pro mě hlasovali tady jsem tam s Ninou Dobrev...děkuju předem :)

Jsem zase tady

27. srpna 2010 v 17:31 | Simone Blancpire Vampirajdová
Zdravím.
Hlásím se vám se skvělou náladou..ani nevím proč :))
Dnes jsem měla v plánu něco přidat na blog a oběhnout affíčka jenže z neznámého důvodu přestal fungovat internet. Tudiž jsem se na blog neměla jak dostat. Jeli jsme do města-kupovat přezuvky do školy. Konečně jsme pořídili nějaký pořádný :D sice takový bledě růžový,ale mě to neva :D
Dojeli jsme domů a internet už šel,tak to je super...jenže já sem byla tak utahaná z těch nákupů,že jsem se na obíhání a přidání článků jednoduše vyflákla :D
Zítra zase jedu k babičce a nevim v kolik se dostanu domů. To je jedno..zejtra stejně něco přidám a k večeru oběhnu. Proč až k večeru? Protože až přijedu od babičky mám sraz s kámoškou. Měli jsme ho mít dneska,ale jelikož prší nechali jsme to na zítřek.

Chystá se nová povídka

26. srpna 2010 v 10:20 | Simone Blancpire Vampirajdová
Povídka ''Klíč do Duše'' mě psát baví,ale až skončí chci rozjet novou povídku s názvem ''(Not)possible Dream'' v překladu ''(Ne)možný Sen''. Děj ještě zpracovávám,ale upoutávku už mám hotovou :) a nevím,kterou z nich k povídce budu používat.

↓↓Upoutávka↓↓
http://simulenky-blogisek.blog.cz

http://simulenky-blogisek.blog.cz
Kterou mám k povídce používat??

Začátky s blogem....

26. srpna 2010 v 9:15 | Simone Blancpire Vampirajdová
Jak jsem přišla k nápadu založit blog?
Dne 25.srpna 2009 jsem si,jako každý den,psala s jednou osobou,kterou jsem poznala na chatu. Přišla mi moc fajn a ten den večer mi oznámila,že dá nějaký články na svůj blog a pude spát. Já jsem šla spát taky a jak jsem ráno vstala,napadlo mě,proč si taky nezaložit blog. Dlouho jsem přemýšlela nad názvem → simulenky-blogisek← ''originálnější'' název mě nenapadl :D.
Blog už byl založen a já dumala nad tím,co na něj budu dávat.
Horší pro mě bylo,že jsem s blogem vůbec neuměla pracovat. Jediné,co jsem dokázala,bylo zveřejnění článků a videa. Nějaké zkušenosti jsem,přecejen měla,z blogu na kterém jsem pomáhala ,blog už bohužel neexistuje,jedné mojí 4 leté kamarádce s kterou jsem se v životě neviděla (bydlí až v Olomouci).

Zítřejší narozeninová párty blogu

25. srpna 2010 v 12:48 | Simone Blancpire Vampirajdová
Zdravim.
Všechny články na zítřejší Narozeniny blogu jsou přednastavené. Sice těch článků moc není,ale ještě něco najdu :)....snad se zveřejní,když tu zítra nebudu a jestli ne tak vim koho pudu uškrtit :D
Chtěla jsem na zítřek přednastavit i povídku,ale celou 4.kapitolu přepisuju,tak uvidim jestli to stihnu tak jí na zítřek přednastavím taky.

Zítřejší párty začne od 9:00 a končit bude v 10:23. V tu dobu nebudu doma,tak až se vrátím nějaký články ještě já sama přidám. Určitě tu bude nějaká moje grafika a články ohledně mých začátků s blogem. Taky mám pro vás připravený dvě překvápka :D Uvidíte sami.

Před chvílí jsem přidala pár článků,toho jste si určitě všimli. Víte co mi vrtá hlavou? Že když nepřidávám žádný články na blog,tak mi sem chodí docela dost lidí,ale když články přidávám tak mi sem chodí lidí málo. To je divný...nemělo by to být spíš naopak? No co nadělám,ale je to docela nespravedlivý :D Taky mě teď štve můj toplist...jaksi mi začal počítat úplně špatně! Jednou jsem na toplistě měla ze den70 lidí a když mi přišla návštěvnost emailem tak tam bylo nákých 42 lidí?! Asi začnu věřit těm řečem,že toplist jen odhaduje!

Dneska mi moje mamka koupí Školu Noci 4.díl (299kč) a Oficiální ilustrovaný průvodce filmem Zatmění (399kč) teda pokud se mi podaří ji přemluvit :D Ty knížky jsou dost drahý...hlavně ten Průvodce filmem Zatmění :D Když mi ty dvě knížky koupí tak za ně utratí 700kč :D
No uvidim,držte mi palce :D

Na jak dlouho bude pozastaveno (přibližně)

24. srpna 2010 v 11:18 | Simone Blancpire Vampirajdová
Znovu se vám hlásím. Nejsem tu na dlouho,jen vám chci říct jak to tu bude dál.
No takže za týden začne škola...vůbec se tam netěším. I když na druhou stranu se tam trochu těšim :D doma je nuda...sice se kámoška už dávno vrátila z prázdnin,ale od minulého pátka spolu nemluvíme...o tom ale mluvit nechci.
Jen vám chci prostě říct,že pozastavení vidím,přibližně,do té doby až začne škola. Protože až budu vědět rozvrh,tak pak budu moct usoudit jestli budu stíhat všecky tři blogy,nebo jestli na jednom budu muset skončit. Už mám tak nějak jasno na kterém blogu bych skončila,ale nebudu dělat ukvapené závěry a až se vrátím,tak se můžete těšit na další kapitolu ''Klíče do Duše''.
Dneska možná ještě přibude nějaký ten článek,aby tu nebylo takové mrtvo,to ještě uvidim. Jinak ve čtvrtek jsem myslela,že ty články na Narozeniny blogu zveřejním já sama,ale ukázalo se,že nebudu doma tudiž je budu muset přednastavit a doufat,že se zveřejní :D

A ještě odkaz na můj nový blog - tady

Ztrácím chuť na tento blog

22. srpna 2010 v 17:41 | Simone Blancpire Vampirajdová
A je to tu.
Včera jsem si založila nový blog (klidně řekněte,že jsem blázen mě to nevadí) je o Justinovi Bieberovi a o Adamovi Lambertovi.
Prosím kdo je nemá rád,tak ať tento článek raději ani nekomentuje...nejsem zvědavá na nějaký nadávky na ně! Vůbec nic vám neudělali a ani je vůbec neznáte,nechápu proč musíte mít tu potřebu je furt pomlouvat a roznášet o nich něco,co není pravda. Podívejte se nejdřív na sebe a pak něco říkejte o ostatních. Oni mají skvělý písničky a úžasnej talent! Když se vám někdo nelíbí,fajn tak ať,ale všímejte si svýho a nerejpejte do nich jen proto že se vám nelíbí ... nebo že se líbí někomu jinému.
Na tom novém blogu jsem skoro pořád,na tenhle ani na jiný blog nemám čas. Stejně tak na obíhání čas nemám. Myslela jsem si,že do dneška stihnu udělat rozcestníky atd...ale vidím to na delší dobu. Až to tam bude dodělaný dám sem odkaz aby jste se mohli podívat. Jak to teď bude dál s tímto blogem nevím ani já. Nerada si to přiznávám,ale Twilight a Vampire Diaries už mě moc nebaví. Ztrácím chuť sem o tom přidávat články. Za chvíli začne škola a já budu muset skončit buď na tomto blogu,nebo na blogu který mám společně s mím SBéčkem BarunQou Bellis. Nechci končit ani na jednom,ale nějak to udělat musim. Povídka ''Klíč do Duše'' tu prozatim pozastavuju. Na narozeniny blogu přednastavím články. Takže ode dneška na dobu neurčitou tento blog pozastavuju.
PS: Affíčka nemažte si mě prosím :( .... a omluvte mě z jakýkoliv kontrol.

Školní nakupování

16. srpna 2010 v 10:22 | Simone Blancpire Vampirajdová
Ahojky,tak se zase po nějaké době hlásím :D
U nás už taky vypukla ''školní'' horečka :D a tak jsme dnes jely koupit věci do školy. Teda řeknu vám tolik sešitů snad nikdo nepotřebuje :D když vidím tu hromadu,no raději nic :D jediný do čeho se mi fakt nebude chtít,je až nám učitelé řeknou ať si do všech sešitů nalinkujeme okraje a to mě fakt nebaví :/
Když jsme byly na konci regálu můj zrak zaregistroval věci s New Moon :D
Hned jsem se v tom začla přehrabovat :D měli tam kelímek na vodu,tužky,penály,gumu,razítka a pouzdra na kružítko asi :D Já si koupila New Moon penál :) ještě jsem chtěla New Moon tužky,ale to mi přišlo jako blbej nápad,protože když bych si je musela furt ořezávat,tak by mi z nich nic nezbylo :D Ty razítka si určitě ještě koupim :D a kelímek na vodu už mám.

↓↓Můj New Moon penál↓↓
http://simulenky-blogisek.blog.cz

Já prostě musím!

10. srpna 2010 v 19:44 | Simone Blancpire Vampirajdová
Ahojky :)
Jelikož se mi vrátila kámoška z práznin,tak na blog nebudu mít čas. Dnes jsem s ní byla od 10:33 venku a vrátila jsem se v 16:45. Samozdřejmě,že jsme si došli na oběd,ale jinak jsme v podstatě celý den strávili venku.

Ty články,co jsem dnes přidala byly pednastavené a teď pracuju na shromážďování článků na Narozeniny blogu :) Nebudu prozrazovat,co jsem zatím nachystala :) Ale rozhodně se můžete těšit na povídku ''Klíč do Duše'' ,kapitolu mám už od včerejška dopsanou a vrhnu se na další.

Toto berte jako malé pozastavení. Přidávat články budu,ale nebude jich 1000 za den,někdy nebudou vůbec žádné a obíhat budu jen 1-2 týdně,pokusím se i víckrát. Prostě toto se špatně odhaduje,nikdy nemůžu vědět,co mi do toho vleze.

Taky jsem chtěla předělat všechny články,ale zatím jsem zvládla jen Srpen-Prosinec 2009. Ty ostatní mě ještě čekají. Snad je zvládnu předělat než tu bude ta Narozeninová Párty!

↓↓Adam Lambert-For you entertainmenter (Pro tvou zábavu)↓↓
↑↑Tu písničku miluju!!↑↑

Asi zamilovaná :D

9. srpna 2010 v 20:39 | Simone Blancpire Vampirajdová
Tak se zase hlásím :D
V dostihách jsem sestru porazila :D to je poprví :D Šly jsme s mamkou ke schránkám pro poštu. Cestou jsme potkali mojí kámošku Míšu no,tak jak jsme šli zpátky sešli jsme se s Míšou na hřišti :) Povídali jsme si,co je novýho atd. Pak tam přišel i kamarád.kterej se mi tajně líbí :D Míša to ví,my si říkáme všechno :D Šli jsme se projít :) Já jsem se asi zamilovala :D:D Tim vás,ale nechci otravovat,protože vim,že vás toto nezajímá :D

Jinak před chvílí jsem dopsala další kapitolu ''Klíče do Duše''. Uvažuju jestli ji sem dám teď,nebo až na Narozeninovou párty..tedy 26.srpna. Řekněte si sami :) Já osobně bych ji sem možná dala až toho 26.srpna. Vím,že je to za dlouho a ''Klíč do Duše'' tu dlouho nebyl,ale zase by bylo za ten den tak 3 kapitoly :)

Pršíí,jdu si se ségrou ''hrát'' :D

9. srpna 2010 v 13:09 | Simone Blancpire Vampirajdová
U nás od rána prší a je bouřka. To zase bude všude bláto fuj :D
Moje milováná starší sestřička si usmyslela,že budeme hrát Dostihy!! Jako malá :D hrůza,ale co jiného dělat,když se nudíme :D já v notasu hry mám,ale všecky dohraný. Nehrála jsem je už pěkně dlouho ani nevím jestli ještě fungujou :D No už fakt musím jít. Sestra si zapla hru v,který se střílej slepice :D taková nudná hra :D

Až se vrátím,tak chci předělat všecky články :D včera jsem strávila 2 hodiny přehazováním obrázků do správných složek. Tak se tu (s)mějte a já jdu hrát ty Dostihy! Zase prohraju :D:D

Můj nový účes :)

7. srpna 2010 v 17:41 | Simone Blancpire Vampirajdová
Dávám sem fotky s mým novým účesem,tak jak jsem slíbila. Jen jsem se učesala a kašlala sem na to. Udělala jsem fotku a bylo to :D takže na té fotce vypadám divně :D ale mě se to líbí :) fakt tu kadeřnici musím pochválit je moc šikovná a zaplatila jsem jen 250 kč,což je levný,protože na mě vyplácala 2 barvy + mě ostříhala.

↓↓Tak takle to dopadlo↓↓
já
Sice,když mi barvu napatlala,jsem musela čekat 40 minut než mi vlasy mohla umýt :D ale za ten výsledek to stálo :D Pak mi asi 15 minut stříhala vlasy a trochu mi je vyfoukala. Fakt jsem už nechtěla čekat další půl hodinu než mi vlasy vyfouká :D tak jsem jí řekla ať mi je vysuší a trochu profouká,abych nemusela jít ven s mokrou hlavou to bych akorát onemocněla a to nechci :D
 
 

Reklama